Zapisz się na Newsletter!

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny - pytania na trzeci sezon

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na jesieni zeszłego roku w telewizji TV4 pojawił się nowy serial inspirowany W11 i Kryminalnymi. Magnesem miała być obsada (Marek Włodarczyk oraz udział Sebastiana Wątroby oraz ogólne skojarzenia z tymi serialami

W trzecimsezonie czekają nas odpowiedzi wiele pytań o przyszłość głównych bohaterów

Co było w się drugim sezonie.

Matka Aspiranta Walczaka zaczęła romansować z Tadeuszem

Wach i walcazk złapali "miłośnika pokazywania swojej parówki"

Do serialu dołączyli:Ewa Pilarczyk (grana przez Jadwigę Gryń),Bruno Sawicki (Bartosz Picher),Radek Kowal-technik kryminalistyki (Piotr Zyman)

Gangster strzelił do Stasiaka

Co ze Stasiakiem?

Pierwszy strzał był żebra;pozostałych nie pokazano.Nie jest wykluczone że Stasiak przeżyje i pojawi się w nowych sezonie.

Adam Stasiak postrał

Pożegnanie Stasiaka z Marią:

Marysia,pewnie się zdziwisz jak odsłuchasz tą wiadomość,specjalnie dzwonię na stacjonarny abyś mogla to odsłuchac jak już będzie po wszystkim.Widzisz,wszedłem na drogę z której nie za bardzo mogę zawrócić.i nie bardzo wiem co mnie czeka na końcu. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i będziemy się jeszcze z tego śmiać.Dzięki że próbowałaś mnie ostrzec, to wiele dla mnie znaczy. To co powiedziałaś na końcu wiele dla mnie znaczy. Cokolwiek się stanie pamiętaj że nigdy nie przestałem Cię kochać

Kierunek zmian

Serial jest bardzo młody i trudno tu wyrokować na ten temat.Na ten moment jesteśmy w niepewności.Szczegóły już wiosną 2017 roku; własnie powstają zdjęcia do trzeciej serii..